VİZYONUMUZ , MİSYONUMUZ & DEĞERLERİMİZ

VİZYONUMUZ

21. Yüzyıl’da ülkemiz ve yakın yurtdışı sektöründe sosyal ve toplumsal açıdan katma değer üreten ve bu yolda hazırlıklarını eksiksiz yapan, güçlü, istikrarlı, kendini daima yenileyen, ileriyi hedefleyen bir firma olarak, insanlara yaptığı yatırımlarla akıllı, öğrenen, dinamik, ilkeli, güvenilir, saygılı, çözüm üreten bir ekibe sahip, yalnızca Türkiye’de değil, dünya çapında yatırımcı ve işveren tarafından ilk tercih edilen mühendislik firması olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak ilk tercih edilen elektrik proje ve taahhüt firması olmayı, projelerimizde yasalara, yönetmeliklere, teknik kuramlara ve toplum değerlerine her koşulda tabi kalarak, müşterilerimizin her zaman memnuniyetini ve tekrardan bizi tercih etmelerini sağlayarak, Müşterilerimizle yapılan sözleşmelerimiz dahilinde, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri, talep edilen standartlar içinde entegre mühendislik anlayışı ile öngörülen bütçe ve süre içerisinde tamamlayarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kalıcı bir memnuniyet yaratmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik – Dürüstlük :“Güven” hayatımızda ve çalışma yaşamımızın her alanında vazgeçilmez ve değiştirilmez değerimizdir.

Müşteri Memnuniyeti ve Sorumluluk:  Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığımız işlerde yüklendiğimiz misyonu yerine getirmek.

Kalite ve Sonuç Odaklılık: Sağladığımız hizmetlerde kalite standartlarına uygunluğu ve sorun değil, sonuç üretmeyi ilke edinmek.

Yenilikçilik ve Girişimcilik: İleriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenerek yaptığımız uygulamalarda işimizin sonuna kadar arkasında olmak.

Sürekli Öğrenme ve Gelişme: Sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip etmek, teknik bilgi ve yönetimsel becerileri geliştirmeyi hedef almak.

Yarışmacı Olma ve Takım Çalışması:Ortak amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda; uyum ve iş birliği içerisinde ‘BİZ’ ruhuyla çalışıyoruz…