HAKKIMIZDA

SİNAPSEN ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT LTD. ŞTİ. kurulduğu 2012 yılından itibaren ana faaliyet alanı olarak tesis elektrik-elektronik bina tesisatları konularında birçok endüstriyel tesis, ofis binası, otel, otoyol, spor tesisi, eğitim ve öğretim binası ve hastane inşaatlarının temelden çatıya her alanda zayıf akım, kuvvetli akım, orta ve yüksek gerilim konularında, çalışmalar yapan firmalardan yetkiler almış ve çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır.

Özellikle ülkemizde ekonomik yapının büyümesi, özkaynak çeşitliliği, yatırımcı desteklerinden dolayı; sanayi kuruluşlarının, orta ölçekli yatırımcıların ve yabancı sermayenin üretim tesisleri inşa edilmektedir. Ülkemizde mevcut olan sanayi bölgelerine her geçen zaman bir yenisi eklenmekte bu da enerji ve enerji sistemi ihtiyaçlarını doğurmaktadır. Sanayi kuruluşları kadar konut piyasası da her gün yeni bir projeye ev sahipliği yapmaktadır. Bunun yanında alışveriş merkezleri, iş merkezleri, toplu konutlar, yüksek katlı kompleks yapılar inşa edilmektedir.

SİNAPSEN ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT LTD. ŞTİ. olarak sağlam temeller üzerine kurduğu yapılanması ile önce mühendislik esaslarına göre, doğru ve ekonomik fikirler üreterek, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu uygulamaları çözüm ortağı olarak gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.Firma olarak bu üretim ve gelişim çarkının içinde yer alarak bu çarkın dönüşünü hızlandıran en önemli dişlilerden biri olmayı hedefliyoruz. Firmamız faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda,sektörlerde mühendis bakış açısıyla enerji kalitesini, maliyeti ve en önemlisi can güvenliğini göz önünde bulundurarak danışmanlık, projelendirme ve taahhüt konularında gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayarak ve sürekli gelişimi ilke edinerek,öncü olmayı ve geleceği kurgulamayı hedeflemektedir.

Bu hedeflere ulaşabilmek ve sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi sonucu büyüyen bir firma olarak sektördeki yerimizi daha iyiye ulaştırabilmek adına müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.